Wymiana

Na wymianę do zaoferowania mam prawie cały komplet biletów z Łodzi od początku lat 90 (szczegóły w prezentacji biletów). W kwestii migawek - w katalogu podaje tylko nominały jakie mam na wymianę. Oprócz tego bilety różnią się miesiącem występowania oraz czasem jeden nominał to dwa rózne bilety: 30-dniowy i miesięczny. Dlatego jeżeli ktoś zwraca uwagę na te szczegóły proszę o tym wspomnieć. Poza tym posiadam sporo dubletów z innych polskich miast oraz sporo biletów wstępu. Poszukuję wszystkiego czego nie posiadam jeszcze w swoich zbiorach. Jesteś zainteresowany wymianą? Odezwij się a na pewno się dogadamy!

Poniżej znajdują się odnośniki do stron, na których umieściłem skany części swoich dubletów. Każdy z przedstawionych biletów wg moich kryteriów jest inny, ale zwracam uwage na sporą ilość szczegółów. Bilety różnią się literami serii, reklamami (zaznaczone są one w "uwagach" koło konkretnych biletów) a także odcieniami farby (głównie dotyczy to numeracji). Przedstawione bilety są przykładami, otrzymane egzemplarze z wymiany mogą mieć inny numery.

UWAGA!!!
1. Żaden z biletów, które oferuje nie jest obcięty, tylko po prostu niektóre są niewymiarowe i nie zmieściły się na skanie (np. wszystkie bilety z Gniezna).
2. Bilety, które oferuje są z reguły w lepszych stanach niż to wygląda na skanach. Skaner ukazuje drobne załamania papieru jako zgniecenia.

Co do samej wymiany, z reguły stosuję kryterium ilościowe, ale proszę nie oczekiwać, że za aktualne bilety z większych miast oddam np. bilety z Łodzi sprzed denominacji. Przysyłając numery biletów które chce się otrzymać proszę zaznaczać której grupy one dotyczą (łódzkie jednorazowe, migawki, polskie itp.). Istnieje możliwość (oczywiście w miare moich możliwości) zamówienia większej ilości egzemplarzy konkretnego biletu.

Dublety KM z Polski:

001 - 100
101 - 200
201 - 300
301 - 400
duże (9MB!)